Aktuální projekty

Rezidence Svratka Rezidence Svratka

Rezidence Svratka

Lokalita
Brno - Horní Heršpice
Dokončení
Zkolaudováno

Místo, kde se v Brně kříží řeka Svratka s cyklostezkou, je to pravé pro všechny duše dychtící po pohybu. Kolo, in-line brusle, tenisové kurty i velké hřiště: tady to sportem přímo dýchá. Ukažte svým dětem, jaká je to zábava!

Ponava City 3. a 4. etapa Ponava City 3. a 4. etapa

Ponava City 3. a 4. etapa

Lokalita
Brno – Královo Pole
Dokončení
Zkolaudováno

Bydlení v srdci moravské metropole je tu pro každého, kdo vyhledává tepající ruch velkoměsta. Pracovní příležitosti, nákupní centra, městské parky a na kávu procházkou do centra už za patnáct minut? Ponava City vám toho nabídne opravdu mnoho.

Rezidence Křídlovická Rezidence Křídlovická

Rezidence Křídlovická

Lokalita
Brno – Staré Brno
Dokončení
Zkolaudováno

Špilberk, Mendlovo náměstí, chrám Petra a Pavla – to všechno jsou místa, která najdete na Starém Brně. A právě ve středu města s nezaměnitelným geniem loci můžete bydlet i vy. Rezidence Křídlovická má zatím ještě volné byty o velikosti 1+kk a 2+kk, přijďte na prohlídku. 

Kuřim Záhoří 1. a 2. etapa Kuřim Záhoří 1. a 2. etapa

Kuřim Záhoří 1. a 2. etapa

Lokalita
Kuřim
Dokončení
Zkolaudováno

Život v rodinném domě pro vás není, ale táhne vás to na sever od Brna a do tamní přírody? Nová čtvrť Kuřim Záhoří počítá i s takovým přáním. Mezi 157 byty různých velikostí a dispozic rozhodně najdete i ten svůj vysněný.

Kuřim Záhoří - rodinné domy Kuřim Záhoří - rodinné domy

Kuřim Záhoří - rodinné domy

Lokalita
Kuřim
Dokončení
Zkolaudováno

Vysněný domov na vás může čekat i v krásném prostředí mezi zalesněnými vrcholy Horky a Záruby jen 10 minut od Brna. V této idylické lokalitě vám však nebude chybět ani škola, obchody nebo restaurace.

Apartmány Dolní Morava Apartmány Dolní Morava

Apartmány Dolní Morava

Lokalita
Orlické Hory/ Jeseníky
Dokončení
2024

Probuďte se ráno s výhledem na nejkrásnější kopce Jeseníků. Den tady můžete strávit aktivně na lyžích či procházkami po lesních stezkách. Anebo se naložit do vířivky a poznat na vlastní kůži místní wellness. Z apartmánů na Dolní Moravě se už nebudete chtít vracet.