Jsme IMOS development, těší nás

„Víme, co potřebujete, abyste se v domě od nás cítili jako doma. Kvalitní a ideálně udržitelné materiály, příjemné prostředí a mít blízko k přírodě, i když jste ve městě. V IMOS development děláme vše pro to, abychom vám to mohli splnit. Naše dokončené projekty vás o tom jistě přesvědčí.„


MVDr. Hana Vyplelová / Výkonná ředitelka

Čas běží a my neustále rosteme

1994
Zakládáme IMOS Reality

Světlo světa spatřila společnost IMOS Reality a pod tímto jménem se pouštíme do přípravy prvních projektů.

1997
Realizujeme první projekt

Výzvy na sebe nenechají dlouho čekat. Náš první developerský projekt je polyfunkční dům ve Šlapanicích u Brna.

2003
Nové projekty i nové jméno

S dalšími úspěšnými zakázkami přichází čas na menší rebranding: odteď se jmenujeme IMOS development.

2005
Balíme kufry a stěhujeme se

Do starých kanceláří se už téměř nevejdeme, proto hledáme nové prostory. Stěhujeme se na Starou Osadu, kde nás najdete dodnes.

2006
Bydlet na Lesné by od teď chtěl každý

Dostává se nám do rukou první opravdu velký developerský projekt. Příležitost postavit 400 bytů v komplexu Nové Majdalenky v Brně na Lesné chytáme za pačesy a pouštíme se do výzvy.

2009
Bydlet s námi je sázka na jistotu

Dostáváme razítko kvalifikovaného investora – nově jsme totiž fondem spravovaným investiční společností Amista, a. s., a pracujeme pod dohledem České národní banky. To je pro klienty jasná zpráva, že jsme bezpečnou firmou.

2013
Pod našima rukama rozkvete i brownfield

Další velký projekt na sebe nenechává čekat. Jsou jím původní slatinské kasárny, které se pod našima rukama proměňují v zelené město ve městě o devíti stovkách bytů. Na něj navazuje Retail park a zábavní park pro celou rodinu BRuNO.

2018
Hledáček máme zaměřen na Brno

Jižní Morava nám přirostla natolik k srdci, že se na rozvoj staveb zaměřujeme právě tady. Zařazujeme se mezi nejsilnější developerské společnosti v Brně a okolí a míříme ještě výš.

2021
Máme TOP pozici mezi developery

Dokázali jsme to a můžeme se pochlubit vlastním „nej”. Jsme jedničkou v prodeji mezi developerskými společnostmi v Brně.

Naše dva týmy vás dovedou až ke dveřím od nového domova

Obchodní tým

Provedeme vás cestou za novým domovem: počínaje výběrem ideálního řešení pro váš životní styl, přes zajištění výhodného financování a konče slavnostním předáním klíčů.

 

Výrobní tým

Chcete mít jistotu, že celá výstavba probíhá podle plánu a ve špičkové kvalitě? To my také, proto na vše pečlivě dohlížíme – od prvního kopnutí do země až po finální úklid každého bytu.Oporou nám jsou silná architektonická studia

RAW
Kynčl Knesl
Pelčák a partner
Boss plan
Ateliér Zlámal

Odemkněte si dveře k vysněnému bydlení. Ozvěte se nám